Prawo Jazdy Kategoria C obsługa płynów eksploatacyjnych Man 12240 Kursant Wrocław

http://www.kursant.wroclaw.pl/ Szkoła Jazdy Kursant pokazuje państwu obowiązkowy element na egzaminie państwowym kat C. Obsługę samochodu ciężarowego .Film pozwoli przypomnieć sobie elementy obsługi płynów eksploatacyjnych przed egzaminem państwowym. Szkoła położona jest blisko WORD .Dojazd tymi samymi środkami komunikacji .Dojechać można do nas tramwajem 8 , autobusami :133,134,125,136.
Szkoła Kursant organizuje różne kursy , największy asortyment 52 różne kursy,między innymi na ciężki i lekki sprzęt budowlany na spycharki oraz koparki Zapraszamy .OSK Kursant jest na pierwszym miejscu w rankingu zdawalności WORD.Otrzymaliśmy status SUPER OSK.Zapraszamy na wszystkie kategorie prawa jazdy

Kursant,Nauka Jazdy C,Prawko C,Prawo Jazdy C,Szkoła Jazdy,wrocław

Prawo Jazdy Kategoria C obsługa płynów eksploatacyjnych Man 12240 Kursant Wrocław
Michał | 2014-05-24
5

I o to właśnie chodzi po kursie można sobie elegancko wszystko przypomnieć. Siedzę już godzinę na tym blogu i nie mogę przestać przeglądać kolejnych filmów.

1

Zapraszamy serdecznie do zapisów na szkolenia zawodowe do Szkoły Nauki Jazdy Kursant we Wrocławiu. Oferujemy m.in. kursy na koparko-ładowarki, operatorów dźwigów samojezdych, wózki widłowe, ładowarki, koparki, przecinarki do nawierzchni dróg, zagęszczarki i ubijarki wibracyjne. Mamy również ciekawą propozycję dla osób, które chciałby odbyć kurs na motorniczego, taksówkarza, instruktora nauki jazdy i wiele innych. Gwarantujemy profesjonalną, szybką i skuteczną naukę w miłej atmosferze!

Public Relations | Agencja Interaktywna | Strony internetowe